רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

רפורמת החיסכון של משרד האוצר לביטוחי הבריאות מכניסה לישראלים אלפי שקלים בחזרה לכיס

איתי סגל
19 באפריל 2021

ביטוחי בריאות הכרחיים לכל אדם שרוצה להבטיח את בריאותו ואת כלכלת משפחתו לטווח הרחוק. עם זאת, מאות אלפי ישראלים מגלים ששילמו במשך שנים ארוכות יותר ממה שהם צריכים על ביטוח הבריאות שלהם. בעקבות רפורמה מהפכנית של משרד האוצר לתחום ביטוחי הבריאות, עכשיו ניתן להוזיל את עלויות ביטוחי הבריאות (לגילאי 27-65) וכדאי למהר ולנצל זאת כל עוד הרפורמה עדיין בתוקף.

ירון ברלד

אפקט הפחד שמרפד את כיסי חברות הביטוח (ב2021 נשלם פחות)

כמה שננסה להכחיש את זה, המספרים מדברים בעד עצמם.

הסיכוי לחלות בסרטן בעבור כל אדם נעה בין 36%-50%, אחד מכל 7 גברים בישראל יחלה בסרטן הערמונית. מדי שנה כ-4,200 נשים ישראליות מאובחנות כחולות חדשות בסרטן השד, ואם חלילה תזדקקו להשתלת כליה זה יעלה לכם לא פחות מ-400 אלף דולר.
בעקבות הנתונים הנ"ל אין זה פלא שמוצר "ביטוח בריאות פרטי" הוא המוצר הפופולרי והרווחי ביותר של חברות הביטוח, הרי הישראלים נוהרים לרכישה של ביטוחי בריאות פרטיים על מנת לבטח עתיד בטוח וטוב יותר בעבור משפחתם.

על פי דו"ח ביקורת של מבקר המדינה התגלה הנתון הבא: 35% מבעלי ביטוחי בריאות מחזיקים בביטוח בריאות כפול, ללא כיסוי ביטוחי כפול כמובן.
מה שאומר בפשטות ש1 מתוך 3 ישראלים משלם כפול על ביטוח הבריאות שלו, בסכום שנתי שמסתכם ב3.5 מיליארד שקלים בישראל!

עכשיו זה הזמן לבדוק הוזלה בביטוח הבריאות על בסיס הרפורמה ולחסוך אלפי שקלים!
זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך.
מעל 21,692 ישראלים ביצעו את הבדיקה וחסכו אלפי שקלים בעלות הביטוח, הבדיקה לוקחת 2 דקות וללא עלות. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

התהליך הוא בדיקת זכאות בלבד, לא יתבצע שום שינוי בפוליסה עצמה.

נציגה

לחסוך בביטוח הבריאות כמו ברלד

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות