רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

תופעה ישראלית? ביטוחים כפולים, בונוסים שמנים ולקוחות משלמים

איתי סגל
11 באפריל 2021

גלו את הסודות הכמוסים של חברות הביטוח להגדלת רווחים על חשבון המבוטחים.
רק בישראל? אנו בספק, אבל מגיע לכם לדעת את האמת.
כל הפרטים בכתבה.

בשנים האחרונות העביר משרד האוצר רפורמה בשוק ביטוחי הבריאות. עד לאותו רגע היה התחום מעין גדר פרוצה בה חברות הביטוח עשו מה שהן רצו. הן הציעו פוליסות יקרות, לא אחידות, מכרו ביטוחים כפולים וניצלו עד הטיפה האחרונה את תמימותם וחוסר הידע של לקוחותיהם.

בדוח מבקר המדינה ב2020 נחשף נתון המראה עלייה של 82% במספר התלונות בנושא ביטוחי הבריאות בהן טיפלה רשות שוק ההון בשנת 2018 (לעומת שנת 2017).

מספר התלונות2
מקור – דוח מבקר המדינה

רק כדי לסבר את האוזן, עד לרפורמה של ביטוחי הבריאות גובה הפרמיה הכולל עלה בכ-300 אחוזים על פני עשור אחד בלבד, וביטוחי הבריאות הפכו לפרה החולבת של חברות הביטוח.

ככה זה כשלמבוטחים אין באמת כוח.

המקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ההוצאה הלאומית לבריאות 2018

החל מ-2016 החליט משרד האוצר לשים סוף לחגיגה ולניצול של חברות הביטוח והעביר רפורמה חדשה. במקום לשלם אלפי שקלים נכנסנו לתקופה חדשה בה הכוח חוזר לידיהם של המבוטחים, וחברות הביטוח הן אלה שצריכות לרדוף אחרינו.

זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים בעלות החודשית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך (הבדיקה רלוונטית לגילאי 28-67).
 מעל 21,429 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, הבדיקה לוקחת 2 דקות והינה ללא עלות.

אתם יודעים מה מצב הביטוחים שלכם?

בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות שוק ההון כי בעלי ביטוחי בריאות פרטיים מחזיקים בהכי הרבה כפילויות מבין שאר סוגי הביטוחים, ובממוצע 1 מתוך כל 3 ישראלים מחזיק בביטוח חיים או בריאות כפול!

נלקח באדיבות מאתר "הכנסת"

עכשיו זה הזמן לנצל את הרפורמה שחוקק האוצר ולבצע בדיקת תיק ביטוח מקיפה ומקצועית על מנת לבדוק זכאות להוזלה של תעריפי הביטוח או שיפור תנאי הכיסוי של הפוליסה הביטוחית.

זכאות להוזלת ביטוח הבריאות ו\או החיים בעשרות אחוזים בעלות החודשית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך (הבדיקה רלוונטית לגילאי 28-67).
מעל 21,429 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, הבדיקה לוקחת 2 דקות והינה ללא עלות.

נציגה

האם אתה זכאי להוזלה בביטוח הבריאות?

בחר את קבוצת גילך לביצוע בדיקה