רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

רפורמת החיסכון של משרד האוצר לביטוחי הבריאות מכניסה לישראלים אלפי שקלים בחזרה לכיס

איתי סגל
19 באפריל 2021

ביטוחי בריאות הכרחיים לכל אדם שרוצה להבטיח את בריאותו ואת כלכלת משפחתו לטווח הרחוק. עם זאת, מאות אלפי ישראלים מגלים ששילמו במשך שנים ארוכות יותר ממה שהם צריכים על ביטוח הבריאות שלהם. בעקבות רפורמה מהפכנית של משרד האוצר לתחום ביטוחי הבריאות, עכשיו ניתן להוזיל את עלויות ביטוחי הבריאות (לגילאי 27-65) וכדאי למהר ולנצל זאת כל עוד הרפורמה עדיין בתוקף.

ירון ברלד

אפקט הפחד שמרפד את כיסי חברות הביטוח

כמה שננסה להכחיש את זה, המספרים מדברים בעד עצמם.

הסיכוי לחלות בסרטן בעבור כל אדם נעה בין 36%-50%, אחד מכל 7 גברים בישראל יחלה בסרטן הערמונית. מדי שנה כ-4,200 נשים ישראליות מאובחנות כחולות חדשות בסרטן השד, ואם חלילה תזדקקו להשתלת כליה זה יעלה לכם לא פחות מ-400 אלף דולר.
בעקבות הנתונים הנ"ל אין זה פלא שמוצר "ביטוח בריאות פרטי" הוא המוצר הפופולרי והרווחי ביותר של חברות הביטוח, הרי הישראלים נוהרים לרכישה של ביטוחי בריאות פרטיים על מנת לבטח עתיד בטוח וטוב יותר בעבור משפחתם.

על פי דו"ח ביקורת של מבקר המדינה התגלה הנתון הבא: 35% מבעלי ביטוחי בריאות מחזיקים בביטוח בריאות כפול, ללא כיסוי ביטוחי כפול כמובן.
מה שאומר בפשטות ש1 מתוך 3 ישראלים משלם כפול על ביטוח הבריאות שלו, בסכום שנתי שמסתכם ב3.5 מיליארד שקלים בישראל!

עכשיו זה הזמן לבדוק הוזלה בביטוח הבריאות על בסיס הרפורמה ולחסוך אלפי שקלים!
זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך.
מעל 21,692 ישראלים ביצעו את הבדיקה וחסכו אלפי שקלים בעלות הביטוח, הבדיקה לוקחת 2 דקות וללא עלות. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

התהליך הוא בדיקת זכאות בלבד, לא יתבצע שום שינוי בפוליסה עצמה.

הרפורמה בביטוחי הבריאות – השינויים העיקריים

הרפורמה לביטוחי הבריאות נועדה להקל עליכם המבוטחים את האופן שבו הישראלים רוכשים את ביטוחיהם, ומחזקת את ידם אל מול חברות הביטוח באמצעות מספר שינויים מהפכניים בתחום ביטוחי הבריאות.
עד הרפורמה ניתן היה לרכוש ביטוחים רחבים במחיר כולל וגבוה ללא אפשרות השוואת מחירים בין החברות, דבר שהוביל לתחרותיות נמוכה בין חברות הביטוח שהמפסיד העיקרי הוא הצרכן.

הכירו את השינויים העיקריים בזכות הרפורמה לביטוחי הבריאות:
השוואת מחירים פשוטה – כעת ניתן להשוות מחירים בין חברות הביטוח באמצעות מחשבון השוואת מחירים הנגיש לכל אזרח בישראל.
ביטוח אחיד – כל חברות הביטוח יספקו כיסוי אחיד לניתוחים, וניתן לרכוש בנפרד כיסויים ביטוחיים נוספים, דבר שמעודד את התחרותיות בין החברות ומגדיל את יכולת המיקוח של הצרכן.

עדכון הביטוחים מדי שנתיים – לאחר הרפורמה יעודכנו הביטוחים מדי שנתיים, גם במחיר וגם בעומק ורוחב הכיסוי כך שכיסויים לא רלוונטיים ייפלטו מהביטוח.

עכשיו עלינו לנצל את העבודה הקשה של המדינה אל מול חברות הביטוח, בזכות הרפורמה ניתן לחסוך אלפי שקלים בעלות החודשית ואף לשפר את התנאים.

זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 21,692 ישראלים ביצעו את הבדיקה (לגילאי 27-65) וחסכו אלפי שקלים בעלות הביטוח, הבדיקה לוקחת 2 דקות וללא עלות. התחל את הבדיקה באמצעות בחירת קבוצת גילך.

נציגה

לחסוך בביטוח הבריאות כמו ברלד

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות