רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

דו"ח מבקר המדינה חושף: כך ביטוחי הבריאות הפכו ל"פרה החולבת" של חברות הביטוח

איתי סגל
11 באפריל 2021

בדו"ח מבקר המדינה לשנת 2020 נחשפו הנתונים הבאים: גידול של 300% בעשור בפרמיות של ביטוחי בריאות פרט, 35% מביטוחי הבריאות הפרטיים כפולים, וגודל ההחזר? 39% בלבד!!

מקור הנתונים – דו"ח מבקר המדינה

Untitled design

ב-2020 שילמנו יקר על הביטוחים, גם ב-2021 נשלם ככה?

בדוח מבקר המדינה ב2020 נחשף נתון המראה עלייה של 82% במספר התלונות בנושא ביטוחי הבריאות בהן טיפלה רשות שוק ההון בשנת 2018 (לעומת שנת 2017).

רק כדי לסבר את האוזן, עד לרפורמה של ביטוחי הבריאות גובה הפרמיה הכולל עלה בכ-300% על פני עשור אחד בלבד, וביטוחי הבריאות הפכו לפרה החולבת של חברות הביטוח. עוד נרשם בדו"ח כי כ-35% מבעלי ביטוחי בריאות פרטיים מחזיקים בכפל ביטוחים המגיעים ל3.5 מיליארד ש"ח בשנה מכספי הציבור שנזרקים לפח!

נגן וידאו

נלקח באדיבות מהעמוד הרשמי של "משרד מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור"

ככה זה כשלמבוטחים אין באמת כוח

החל מ-2016 החליט משרד האוצר לשים סוף לחגיגה ולניצול של חברות הביטוח והעביר רפורמה חדשה. במקום לשלם אלפי שקלים נכנסנו לתקופה חדשה בה הכוח חוזר לידיהם של המבוטחים, וחברות הביטוח הן אלה שצריכות לרדוף אחרינו.

הרפורמה בביטוחי הבריאות הובילה לאפשרות לחסכון משמעותי לך ולבני ביתך בביטוח הבריאות הפרטי. עד היום ניתן היה לרכוש ביטוחים רחבים במחיר גבוה, אך לא עוד, הרפורמה שינתה לגמרי את חוקי המשחק ועכשיו תוכלו לחסוך בעלויות באמצעות בדיקה פשוטה.

זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים בעלות החודשית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך. מעל 21,429 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, הבדיקה לוקחת 2 דקות והינה ללא עלות.

הכירו את הרפורמה שעושה סוף לבלוף הביטוחים הכפולים

עיקרי הרפורמה נועדו לעזור לכם, המבוטחים, להפסיק לשלם ביוקר ולהיות פראיירים, ולהתחיל לחסוך אלפי שקלים על ביטוחי בריאות פרטיים.
בעקבות הרפורמה ניתן להשוות מחירים בצורה פשוטה יותר (כמו שאתם משווים מחיר של פסטה בסופר) מה שבעצמו מוביל לחסכון אדיר.

כמו כן, במקום להישאר קבועים, מתעדכנים הביטוחים אחת לשנתיים, גם במחיר, גם בעומק הכיסוי וגם ברוחב הכיסוי. מה שאומר שאתם מוציאים יותר מכל ביטוח, ושביטוחים שאתם לא צריכים פשוט ייעלמו במקום שתשלמו עליהם.

לבסוף, יתרון אדיר נוסף שהביאה עמה הרפורמה הוא שעתה תוכלו לרכוש כיסויים בנפרד, במקום לשלם על חבילת ביטוח יקרה ומוגזמת שבכלל אין לכם מה לעשות עם רוב הכיסויים שלה.

זכאות להוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אחוזים בעלות החודשית תלויה במספר גורמים, כמו לאיזה קבוצת גיל אתה שייך.
מעל 21,429 ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, הבדיקה לוקחת 2 דקות והינה ללא עלות.

נציגה

האם בלוף הביטוחים השפיע עליי?

בחר את קבוצת גילך כדי לגלות