שמענו

משרד האוצר אישר: רפורמה לביטוחי בריאות שחוסכת לך אלפי שקלים

איתי סגל
26 במאי 2021
רפורמה לביטוחי בריאות
הוזלת ביטוח הבריאות בעשרות אלפי שקלים - [לחץ כאן]

למה זה קרה?

הצלחה נוספת למשרד האוצר – רפורמה להוזלת ביטוחי הבריאות, שתהווה פיתרון מהיר לפעילות שערורייתית שחלה בישראל כנגד ציבור המבוטחים. הרי, תחום הבריאות הוא הרגיש ביותר עבורנו, במקרים כמו מחלה קשה, ניתוח מסויים, תרופות שאינן נכללות בביטוח קופת החולים כל אלו הם מקרים נפוצים שאנחנו כבני אדם תמיד נשים בראש סדרי העדיפויות.

חברות הביטוח ניצלו את זה ובמשך שנים מכרו ביטוחי בריאות פרטיים לציבור ולמעשה בעשור האחרון צמחו מכירות הפוליסות לביטוחי בריאות בכ300%.

סקטור ביטוחי הבריאות באופן לא מפתיע גם הוביל את תופעת הביטוחים הכפולים עם 35% של מקרי כפל ביטוחים, לעומת 28% בסקטור ביטוחי החיים.
תופעה זו ואחרות גרמו לאוצר בשנת 2016 לחוקק את הרפורמה שתעשה סדר ותחזק ידם של המבוטחים כנגד חברות הביטוח.

הבדיקה מתאימה באופן אידיאלי לאזרחים בני 28-69 שמשלמים בכל חודש מעל 300 ש"ח בעבור ביטוחים פרטיים, בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקה!

מה אומרת הרפורמה עבורך?

למרות הרפורמה עדיין ציבור רב לא נקט פעולה להוזיל את התשלומים החודשיים. יתרונות הרפורמה אינם רק אפשרות ההוזלה אלא היכולת לבצע שכלול של תנאיי הכיסוי, בדיקת השוואת מחירים פשוטה בין חברות הביטוח דרך מחשבון יעיל ונגיש.

המהות של הרפורמה היא ליצור כיסוי ביטוחי אחיד לכל אזרחי ישראל, כך שהתלבטות הלקוח היא רק לגביי כיסויים נוספים שניתן לרכוש בנפרד ובכך להגדיל את התחרותיות בין חברות הביטוח ולהגן על הצרכן (לא כמו לפני הרפורמה).

באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ניתן לגשת למידע ולנתח אותו בצורה הנכונה, לבצע תהליך של התאמת צרכים ולהתאים את תיק הביטוח באופן אופטימאלי לכל מבוטח. במידה ואת או אתה שקוראים כרגע את הכתבה משלמים על ביטוחי בריאות פרטיים (גם במידה ואתם בטוחים שאין אצלכם כפל ביטוחי או תשלום שלא לצורך על כיסוי שעשיתם בעבר) זה מומלץ עבורכם לבצע בדיקת תיק ביטוחי שתעזור לכם לוודא שאינכם זורקים כסף רב לפח או גרוע מכך – אינכם מבוטחים כראוי.

במקרים מסויימים של תיק ביטוח שמנוהל לא נכון אף נשקפת סכנה לכך שבמידת הצורך לא תקבלו את הכסף שמגיע לכם. מומחים בתחום מדגישים כי תופעת יוקר הביטוחים אינה נמצאת בתודעת הציבור וזו החובה שלכם לבדוק בעצמכם אם גם אתם יכולים להוזיל את הביטוח שלכם ולהתאים אותו לצרכים שלכם.

בכמה תוכל לחסוך ולמי מתאימה הבדיקה?

גודל החיסכון משתנה לפי פרמטרים רבים, מעשן או לא, גיל, מחלות רקע ועוד. גודל החיסכון במקרים רבים עשוי להפוך למאות שקלים בחודש וחיסכון של עשרות אלפים בחיי המבוטח. הדבר החשוב מכל הוא שבדיקת תיק נכונה ומקצועית באמת עשויה לשפר את חייכם ולהבטיח שתהיו מוגנים לכל מקרה שמסכן אתכם או את משפחתכם.

הבדיקה מתאימה באופן אידיאלי לאזרחים בני 28-69 שמשלמים בכל חודש מעל 300 ש"ח בעבור ביטוחים פרטיים, בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקה!

התחל בדיקת זכאות להוזלת ביטוח הבריאות

באמצעות בחירת קבוצת גילך

השירות מתאים לבני 28-69 בלבד!

רגע! עוד לא ביצעת בדיקת זכאות להוזלת ביטוחי החיים והבריאות

על פי רפורמות חדשות של משרד האוצר יתכן שמגיעות לכם
הוזלות משמעותיות בביטוחים.

בצעו בדיקת זכאות חינמית ודרשו את ההוזלות המגיעות לכם!