שמענו

ביטוחי החיים והבריאות "עולים לכם" בבריאות? מחשבון חדש עשוי לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים

איתי סגל
28 ביולי 2021

דוח מבקר המדינה הראה כי בישראל נרשמו בממוצע כ-6.5 מיליון מקרי כפל ביטוחים. הפלא ופלא – 63% מתוכם הם תשלומים כפולים בגין ביטוחי בריאות וחיים פרטיים. מדובר בתופעה מטרידה אשר פוגעת בכיסם של רבבות ישראלים ומנגד מפטמת את חברות הביטוח.
בזכות "חישבנו" – מחשבון חכם המבוסס בינה מלאכותית תוכלו לקבל הערכה מיידית ומדוייקת של סכומי הוזלה פוטנציאליים מהפרמייה החודשית שלכם, לגמרי בחינם. בדקו עכשיו!

על כן, אם אינכם נוהגים לבחון את ביטוחי הבריאות והחיים שלכם, יש סיכוי גדול שאתם נכללים בסטטיסטיקה העגומה הזו, ואף גרוע מכך: ייתכן שאתם לא רק משלמים כפול על הביטוח שלכם אלא אפילו משלמים עליו ביוקר.

ועכשיו שאתם מודעים לבעיה ולהיקף שלה הגיע הזמן שגם תכירו את הפתרון: "חישבנו" – מחשבון ביטוח אינטראקטיבי אשר יודע לבדוק עבורכם תוך דקה אחת בלבד, האם תוכלו "לחתוך בבשר החי" ולהוזיל משמעותית את ביטוחי החיים או הבריאות שלכם. 

עברו כעת למחשבון הביטוח החכם ובדקו את זכאותכם להוזלת עלויות הביטוח

איך עובד מחשבון הביטוח האינטראקטיבי?

"חישבנו" הוא כלי חכם המבוסס טכנולוגיית AI (בינה מלאכותית) אשר מסוגל לבחון ולחשב זכאות להוזלה משמעותית בביטוחי החיים והבריאות. הבדיקה היא בחינם ונמשכת כדקה אשר בסופה תוכלו לגלות האם גם אתם זכאים להוזלה. איך זה קורה? ב- 3 שלבים פשוטים:

  1. אתם מזינים מספר נתונים על הביטוחים הקיימים שלכם.
  2. "חישבנו" מבצע בדיקה בת דקה לחישוב זכאותכם להוזלה בביטוחי החיים והבריאות.
  3. אתם מקבלים עדכון מיידי על סטטוס הזכאות שלכם + הודעת המשך טיפול אל מול מומחה פיננסי מגוף גדול ומפוקח. 

בדקו את זכאותכם להוזלת עלויות הביטוחים באמצעות מחשבון הביטוח על ידי בחירת מינכם:

חישוב זכאות להוזלה בביטוחים

בחר את מינך