עושים סדר בתיקון 190 וסעיף 125 ד'

נציגה

היי, אני דפנה! אשמח לעזור לך לבדוק את זכאותך עבור תיקון 190 לחוק וסעיף 125 ד'.
פחות מדקה וסיימנו, בוא נצא לדרך!

מהו איזור מגוריך?

מהו גילך?

כדי שנוכל לאמוד את זכאותך להטבת המס, אנא ציין את סכום חסכונותיך הנוכחיים למיטב ידיעתך

מהו גובה הפנסיה הנוכחית\עתידית שלך?

כמעט סיימנו, אני מוכנה להריץ את בדיקת הזכאות שלך!

אנא וודא שהטלפון נכון - לא ניתן לבצע בדיקה למספר שגוי

טופס מאובטח ופרטי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

למה בחרת לצאת מהכתבה? מאות אלפי ישראלים חסכו אלפי שקלים בביטוחים בזכות הרפורמות של האוצר, מה עוצר בעדך?

ציטוט מתוך דו"ח מבקר המדינה של משרד האוצר לשנת 2020: "מומלץ כי הרשות תפעל להפחית ככל האפשר את תופעת כפל הביטוח.
לצורך כך על הרשות ליידע את ציבור המבוטחים בנושא, לפרט מהו כפל ביטוח שיש להימנע ממנו וכן למדוד את היקף התופעה באופן תדיר. בהתאם לממצאים על הרשות לבחון כלים נוספים ככל שיידרשו לצמצום התופעה".
ב2019 רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון מצאה שחברות הביטוח לא עדכנו כבר שנים את תעריפי ביטוח החיים, על אף עלייה בתוחלת החיים והירידה בסיכונים למקרי מוות, ונתנה הוראה לחברות הביטוח להתאים את הפרמיות של ביטוחי החיים לשינויים שחלו בשנים האחרונות. עדכון זה הוזיל את מחירי הביטוח בכ-30%.
בשנת 2016 אושרה רפורמה לביטוחי בריאות, ציטוט מתוך דו"ח מבקר המדינה: "הרשות זיהתה והגדירה את הכשלים העיקריים בשוק ביטוחי הבריאות: רמת תחרותיות נמוכה, יתרון מובנה של חברות הביטוח על המבוטח ותמרוץ סוכני הביטוח על ידי החברות, ונקטה פעולות שנועדו לצמצום הכשלים, בין היתר באמצעות קידום רפורמה בתחום".

אנו כפורטל החדשות המוביל בישראל תמיד מתבססים על נתונים מאומתים, בתחום הביטוחים הנתונים אודות ציבור המבוטחים בישראל מראה כי:
1. לפי מחקר שוק שביצעה רשת התחרות ופורסם באתר הממשלה – 18-23% מהכיסויים הביטוחיים לביטוחי בריאות הם ביטוחים כפולים.
2. כ-6.5 מיליון מקרי כפל ביטוחים קיימים בקרב ציבור המבוטחים בישראל.
3. 35% מהכפילויות הן בגין ביטוחי בריאות פרטיים, 28% בגין ביטוחי חיים.
4. שיעור ההחזר לביטוחי בריאות פרטיים עומד על 39% לעומת 87% לביטוחים קבוצתיים.
5. מרבית מציבור המבוטחים אינו מודע לשינויי הרפורמות בביטוחי החיים והבריאות המאפשרות שיפור תנאיי כיסוי והוזלה בעלויות הביטוחים בעשרות אחוזים.
לכן, אנו לא נשארים אדישים לנתונים הללו ועושים את כל הניתן כדי להפיץ את הבשורה ולמנוע מקרים של תשלומים כפולים וגבוהים לביטוחים שאינם הכרחיים.
דווקא עכשיו – בדקו חיסכון בביטוחים!

ראשית כל, את\ה ממש לא לבד. בכל יום אנו פוגשים באלפי ישראלים ששומעים לראשונה על האפשרות שלהם לחסוך בביטוח שלהם (חיים, בריאות, תאונות אישיות ועוד). ישראלים רבים מעדיפים שלא להתעסק בענייני הביטוח ולסמוך על סוכן הביטוח\פשוט לשלם על הביטוח ולשכוח מזה.
משרד האוצר ומדינת ישראל פעלו על מנת ליצור שיפור והטבה עם ציבור המבוטחים ולעזור להם לחסוך בעלויות הכבדות של הביטוחים שלהם באמצעות רפורמות אשר מעודכנות לפי מצב המדע, הטכנולוגיה והעדכונים במשק הישראלי ובעולם כולו.

אנו עוזרים למאות עד אלפי ישראלים ביום לבצע בדיקות זכאות להוזלת תיק הביטוח ושיפור תנאיי כיסוי. כמו כן, אנו עוזרים לאלפי ישראלים נוספים מדי יום להבין את זכויותיהם ולנצל הטבות מס שהמדינה מחלקת, שיפור בעסקאות המשכנתא, איתור השקעות בעלות תשואה חיובית בארץ ובעולם, עושים סדר בתיקי הביטוח והכי חשוב – אנחנו בצד שלך.

אנחנו "שמענו", לא שמעתם עלינו?
בכל יום אנו עוזרים לאלפי ישראלים לחסוך בתשלומי הביטוח שלהם ולשפר את תנאיי הכיסוי של תיק הביטוח שלהם. פורטל החדשות "שמענו" דוגל בצרכנות חכמה ומביא לכם הקוראים, את כל המידע החם, החשוב והמעניין בנושאים הקשורים לביטוחים מכל סוג, פיננסים והשקעות, משכנתאות, זכויות והטבות וצרכנות נבונה. אנו מאמינים בהנגשת התוכן בדרך הקלה והפשוטה ביותר כדי שאף אחד לא יוכל לעבוד עליכם! שמענו עושים סדר בשמועות וחושפים באופן שיטתי את כל המידע שבעלי העניין והגופים המובילים בישראל כנראה לא ירצו לשתף איתכם.

ביצענו בדיקת מדגם עבור מאה לקוחות שטענו שביצעו כבר בדיקות ולא ניתן להוזיל את עלויות הביטוח שלהם מסיבות כאלו ואחרות ביניהם מצבם הבריאותי.
בבדיקת המדגם באופן ברור ניכר כי אכן ניתן להוזיל את תשלומי הביטוח של המבוטחים שטענו שלא ניתן להוזיל עבורם, בחלק מהמקרים לא היה ניתן להוזיל אך כן היה ניתן לשפר את הכיסוי הביטוחי משמעותית מאוד ללא כל תוספת תשלום.
בחלק נוסף מהמקרים מצאנו כפלי ביטוחים שאף אחד לא טרח לציין ללקוח למרות שכביכול כבר ביצע את הבדיקה בעבר.
אנחנו לא יודעים היכן בדקתם זאת ומול מי.
אנחנו כן יודעים שעל פי נתוני ישיבת הכנסת של ישראל (יום ו' בתמוז תשע"ח) מיליארדי שקלים משולמים לביטוחים כפולים וביוקר מחיר.
קחו דקה והשלימו את השאלון ואם כן ניתן לעשות כל דבר שהוא אנחנו סבורים ובטוחים שצוות המומחים שעובדים איתנו בשיתוף פעולה ידע למצוא זאת ולהביא לכם פתרון להוזלת העלויות ושיפור הכיסוי הביטוחי שלכם.