שמענו

תשואה ללא השקעה: מאות אלפי ישראלים הבינו איך לייצר תשואה מרשימה בשוק ההון מבלי להשקיע זמן

איתי סגל
14 בנובמבר 2021

משבר הקורונה יצר הזדמנויות אדירות – ונכון ל2021 שוק ההון נחשב לאחד מאפיקי ההשקעה האטרקטיביים ביותר.

ישראלים רבים משקיעים באמצעות תיק מנוהל ונותנים למנהלי תיקים מומחים לעשות בשבילם את העבודה ולהשיג עבורם רווחים נאים מבלי להשקיע בזה זמן, למידה או מאמץ.

הצלחתם לשים בצד 300,000 ש"ח ומעלה? ברכותינו! זה אומר שיש בידכם כרטיס כניסה אקסלוסיבי אשר רק "המשקיעים הכבדים" נכנסים אליו.

ואם כבר העלנו את נושא ההשקעות בשוק ההון, מה אתם עושים עם הכסף שצברתם לאורך החיים? נותנים לו להפסיד ערך באופן ריאלי בעקבות עליית האינפלציה?

הרשו לנו לספר לכם על אפיק השקעה מעניין ביותר, שלא יאלץ אתכם להיפרד מהכסף הנזיל לכמה שנים טובות כפי שנהוג בנדל"ן ובכל זאת יאפשר לכם להרוויח תשואה משמעותית בצורה פאסיבית ולאורך זמןתיק השקעות מנוהל.

תיק השקעות מנוהל הוא מכשיר חיסכון והשקעה חכם המאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם דרך לנצל את ההזדמנויות בשוק ההון ולהגדיל את החיסכון הפנסיוני (במקביל לחסכונות קיימים כגון פנסיה או ביטוח מנהלים), וגם לשמר את הנזילות על הכסף בתקופת ההשקעה וזאת ללא זמני המתנה או קנסות יציאה.

בדקו את זכאותכם לשירות מקצועי של ניהול תיקי השקעות ותהנו מתשואה משמעותית לצד ניהול בהתאמה אישית ונזילות תמידית. להתחלת הבדיקה, בחרו את קבוצת גילכם:

למה כדאי גם לכם להשקיע את כספכם בתיק השקעות מנוהל?

השקעות בשוק ההון מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות השקעה, אליהן נלווה פוטנציאל תשואתי גבוה ורמות סיכון משתנות המותאמות לכם באופן אישי. ובנוסף לכך, לעומת אפיקי השקעה אחרים, השקעה בשוק ההון מהווה חלופת השקעה סחירה ונזילה המאפשרת לכם לממש את רווחי ההשקעה בכל רגע בנזילות מיטבית.

יתרונות נוספים של תיק השקעות מנוהל:

  • מגוון רחב של אפיקי השקעה: אג"ח (אגרות חוב), מניות, תעודות סל, קרנות נאמנות ועוד.
  • איתור הזדמנויות השקעה בארץ ובחו"ל.
  • התאמה אישית לאופי המשקיע, רמת הסיכון ומטרת ההשקעה.
  • שימוש מקצועי במודלים פיננסים וכלים טכנולוגיים מתקדמים כמו אלגוריתמים למסחר אוטומטים שפותחו על ידי צוות משולב של תכנתים ומנהלי התיקים.
  • קבלת ייעוץ שוטף בכל הנוגע להשקעה בשוק ההון.
  • שימוש בשיטות ליצירת רווחים גם בתקופות בהן השווקים יורדים.


הצלחתם לשים בצד 300,000 ש"ח ומעלה? ברכותינו! זה אומר שיש בידכם כרטיס השקעות אקסלוסיבי אשר רק "המשקיעים הכבדים" נכנסים אליו, לחצו כאן לבדיקת זכאות מהירה.

השקעות בשוק ההון – למה דווקא עכשיו?

ריבית אפסית בארץ ובעולם ובנוסף לחצים אינפלציונים גורמת לכסף רב להישחק. אז האם באמת כדאי להשקיע בשוק ההון דווקא עכשיו? האם זה לא מאוחר מדי? בואו ונכיר קצת מהצמיחה שהשיגו המדדים בשנת 2021:

המציאות:
S&P 500 –
צמח בכ-27% השנה.

מדד הנאסדק – צמח בכ-60% השנה.


המשמעות
: חיסכון "מנומנם" שאף אחד במערכת הבנקאית לא טורח להעיר. במקביל, תשואות משמעותיות שצברו משקיעים שבחרו לקחת חלק בשוק ההון.

אפיק ההשקעה המוביל: התשואה הגבוהה, הנוחות, הנזילות, המגוון, הניהול המקצועי.. כל זה ועוד הופכים את תחום ההשקעות בשוק ההון למסלול ההשקעה האטרקטיבי ביותר ובעלת הפוטנציאל הרווחי הגבוה ביותר בעבור משקיעים בארץ ובעולם.

התאמתך לשירות מקצועי של ניהול תיקי השקעות תלויה במספר גורמים, כמו קבוצת גילך. ניתן להתחיל בדיקת זכאות לשירות הנ"ל על ידי בחירת קבוצת גילכם, בסופה תגלו את מידת זכאותכם לניהול תיקים מקצועי (הבדיקה לוקחת דקה ונעשית ללא עלות):

בדיקת התאמה לניהול תיקים

בחר את גילך והתחל בבדיקה