מעל ל-84% מהישראלים משלמים על ביטוחים כפולים או לא מעודכנים!

בדיקת תיק ביטוח: הדרך הכי קלה לחיסכון אלפי ₪ בשנה!

על פי מדגמים ומחקרים של רשות שוק ההון, מעל ל-84% מהישראלים משלמים על ביטוחים יקרים או כפולים. סיכוי מאוד גבוה שאתם זכאים להוזלה משמעותית במחירי הביטוח ותוכלו לבדוק זאת בבדיקה פשוטה ומהירה שלא לוקחת יותר מ-2 דקות!

אם הגעתם לעמוד הזה, סימן שחיפשתם את הנושא ואתם מודעים לכך שאתם משלמים הרבה כסף לחברות הביטוח – לשווא!

בעקבות הרפורמה החדשה של משרד האוצר – מגיע לכם להוזיל את עלויות הביטוח שלכם באמצעות בדיקה קצרה באתר "הר הביטוח", שתעזור לכם להבין כמה כסף אתם יכולים לחסוך מדי חודש!

לבדיקה מקצועית ומהירה באתר "הר הביטוח":

מהו אתר "הר הביטוח"?

מדובר באתר מהפכני שמשרד האוצר השיק במטרה לעצור את תופעות כפל הביטוחים ויוקר הביטוחים לאחר דו"ח מבקר המדינה שחשף פערים עצומים וסחטנות איומה מצד חברות הביטוח.

בזכות "הר הביטוח" נוכל לחפש ולאתר את הביטוחים המעודכנים על שמכם ולבדוק פוליסות ביטוח קבוצתיות או פרטיות בכל ענפי הביטוח (ביטוחי חיים, בריאות, כללי וכו..)

מדובר בממשק חדשני, נוח ומאובטח – המעדכן את המידע בזמן אמת ומאפשר חיסכון מיידי בעלויות הביטוח!

יתרונות השירות:

מי אנחנו?

אנחנו פורטל פיננסי "שמענו", פורטל ששם לעצמו מטרה לעזור לציבור הישראלי להכיר את הזכויות שלו וללמוד כיצד הוא יכול לחסוך הרבה כסף בכל תחומי החיים שלו, ובעיקר בתחומי הביטוח והפיננסיים.

נכנסים אלינו מאות אלפי גולשים מדי חודש וע"פ הנתונים אנו אחד הפורטלים הגדולים בישראל.

"שמענו" עזר ל:

0
ישראלים לחסוך בעלויות הביטוח
0
ישראלים לחסוך בתיק ההשקעות שלהם מעל ל 3,147,510 ₪ בתשלומי מס
0
משפחות לקחו את המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר עבורם.

בדיקת כפל ביטוחים לא עושים לבד!

ניתן לבצע את הבדיקה באופן עצמאי אך חשוב להבין – הר הביטוח יחשוף בפניכם את כל נתוני הפוליסות והביטוחים על שמכם, אך מרבית האוכלוסייה לא יודעת לנתח את הנתונים שהאתר מציג ומעבר לכך ישנם עוד נתונים ומידע שחסרים ב-"הר הביטוח" ונדרשת מיומנות ומקצועיות כדי להפיק ממנו את המיטב.

לעומת זאת, בדיקה מקצועית ע"י מומחים באתר "הר הביטוח" תחסוך לכם הרבה זמן, כאב ראש וכסף! איש מקצוע איכותי יזהה בין רגע אם יש לכם כפל ביטוחי-ביטוח יקר ולא מעודכן או חוסר בביטוח הכרחי. לדעתנו חובה לבצע את הבדיקה ע"י גורם מוסמך ומקצועי, וכך תעשו אם תשאירו פרטיכם בטופס.