רוצים טיפים להכנסה פסיבית?

בשורה מהפכנית למשקיעים בשוק ההון בבנק: אתם יכולים לקבל תשואה גבוהה יותר על הכסף שלכם!

איתי סגל
4 במאי 2021

אם אתם משקיעים בשוק ההון דרך הבנק כנראה שהסיבה העיקרית לכך היא שאתם רוצים לשמור על הכסף שלכם ולא להפסיד אותו. אתם מבינים את העובדה שהשארת כסף בעו"ש או בפיקדון של הבנק שוחק את ערכו ואתם מפסידים כסף. יש לכם מודעות לכלכלה ואתם יודעים שחייב לגוון את תיק ההשקעות לתת לכסף לעבוד.

הסיבה השנייה היא שאתם רוצים להרוויח תשואה נאה על הכסף שלכם.

אתם עובדים בעבודה יציבה שמכסה את ההוצאות שלכם ונשאר לכם כסף בצד שאתם יכולים לתת לו לעבוד. אתם רוצים להגדיל את ההון העצמי, להגשים את החלומות שלכם ולטוס ליעדים רחוקים עם חופים כחולים(כל אחד והחלומות שלו) ופשוט לחיות חיים נוחים ורגועים יותר.

כדי להגיע לשם תצטרכו להרוויח תשואה חיובית לאורך זמן וליישם את עקרונות הריבית דה-ריבית. כך תוכלו להכניס הכנסה פסיבית עם השקעת זמן מינימלית, שתאפשר לכם לעבוד פחות שעות ולהינות מהחיים.

עד כאן הכל ברור, אז מה הסיבה שהבנקים גובים עמלות כה גבוהות?

אין לכם זמן לנתח חברות או השקעות ולנהל אותן, לכן אתם חייבים להיוועץ עם מומחה שינהל זאת עבורכם בצורה שקופה, עניינית וישמור על ערך הקרן שלכם ויניב לכם תשואה לאורך זמן.

לאיזה גוף פיננסי פונים רוב הישראלים שמעוניינים בניהול השקעות?

אתם פונים לגוף הפיננסי שאתם מכירים הכי קרוב – הבנק שלכם.

הציפייה שלכם היא ביטחון בהשקעה, מתוך אמונה שהבנקאים מבינים במניות ובשוק ההון ועובדים קשה כדי לשרת את האינטרסים שלכם. אז למה שלא לשלם להם את דמי הניהול והעמלות?

ובכן, אנחנו ממליצים לעשות בדק בית.
האם הבנק באמת לטובתכם?

אנשים נוטים לנקוט באהבה עיוורת בכל הנוגע לבנק שלהם, זה מה שהם מכירים וזה הגוף שהם סומכים עליו!

תרשו לנו לפוצץ לכם מיתוס בהזדמנות זו: הבנק לא מרוויח מהרווחים שלכם, אלא מרוויח מהפעולות מסחר/השקעה שלכם.

במילים אחרות, לא מעניין את הבנק אם אתם מרוויחים בהשקעות שלכם או מפסידים, מעניין אותו לגבות מכם דמי ניהול גבוהים ועמלות "שקופות" שהאזרח הפשוט לא מבין ומכרסמות לו את התשואה.

אגב, מדי שנה מוגשות תביעות ייצוגיות נגד הבנקים בטענה שהן גובות עמלות שנסתרות מעיניי המשקיע הממוצע והכל במטרה להרוויח יותר כסף מכל משקיע.

אז מה אפשר לעשות?

לבדוק אלטרנטיבות!

ישנו מגוון רחב של בתי השקעות וגופים פיננסים שיכולים לנהל לכם את הכסף בדמי ניהול נמוכים ועמלות הגיוניות שייגרמו לכסף שלכם לעבוד ולהתקרב עוד צעד אל עבר החלומות שלכם.

באמצעות מילוי שאלון קצר נוכל לנתח את הנתונים שלכם בזמן אמת ולקשר אתכם לבית השקעות שמתאים בדיוק לנתונים שתמלאו בשאלון שלנו ויעזור לכם להשקיע ולנהל את הכסף שלכם בצורה יעילה יותר:

נציגה

הוזלת עמלות המסחר ודמי הניהול בחשבון השקעות

בחר את קבוצת גילך והתחל בבדיקת זכאות