איתי סגל

איתי סגל

תחקירן ראשי
מומחה בתחום הביטוחים והבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מכה קשה למבוטחים: רפורמת שנת 2021 דופקת בדלתם של מבוטחי התאונות אישיות והפעם משאירה סימנים

ביטוח תאונות אישיות - אצבע עם פלסטר
איתי סגל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
מרץ 7, 2021

שנת 2021 מכה חזק בביטוח התאונות אישיות, ומה איתנו המבוטחים ?

רפורמה מועדת הכנסת בביטוח תאונות אישיות הולכת לשנות את חוקי המשחק.

הגיע הרגע שהחלטתם סוף סוף לדאוג לעצמכם, פניתם לסוכן הביטוח ורכשתם ביטוח תאונות אישיות, עכשיו אתם בטוחים ויכולים לצאת ולטייל לכם רגועים ובלב שקט. מצטערים לפוצץ את הבועה השלווה שלכם, אבל חשוב שתדעו משהו חשוב מאוד: 

כנראה שרק פעולה מהירה על ההדק תסייע לכם להנות מהתנאים הקיימים רגע לפני שהכל משתנה. אם תמתינו בקבלת ההחלטה תהיו מוגבלים רק לתנאי הרפורמה החדשים, ולא תוכלו לבחור ממה שהמבוטחים הקיימים נהנים ממנו היום בכזאת קלות.

בתקופה האחרונה הממונים על הביטוח במלחמת התשה מתמדת אל מול חברות הביטוח בנושא הסדרת שיווק ביטוח התאונות אישיות. מדיונים רבים עולים כשלי סנכרון, כפל ביטוחי נרחב ושיווק אגרסיבי של מוצר התאונות אישיות אל מול צרכני הביטוח, אנחנו.

מספר שינויים והגבלות על דרך שיווק הביטוח והרכב התנאים של הביטוח מתחילות בצעדי ענק להיכנס לתוקפן במהלך שנת 2021. בעוד מספר שבועות צפויים מימושי תנאי רפורמה רבים שעד היום רק דוברו ועכשיו מתחילות לקבל מעמד רשמי, מה שבפועל יגרור את פעולת "נעילת" המצב הקיים אצל המבוטחים.

ולפני שכל זה קורה, אם הממונים על הביטוח בעצמם הביעו דאגה משיווק הביטוח, האם אתם משלמים מחיר הוגן כיום? והאם תנאי הכיסוי שלכם הם הנכונים והמלאים בגדר המחיר שאתם משלמים ?

נתון מדאיג שעלה בדיון על כשל הסנכרון בשוק הביטוחי שנערך בוועדת הכספים הציגה רשות ההון כי 22% מהבוטחים בביטוח תאונות אישיות משלמים פוליסות כפולות.

"בסדר, כשארצה לתבוע אוכל לתבוע את כל הפוליסות שאני מחזיק." כן, בהצלחה בתביעה כנגד 2 חברות ביטוח שונות ב- 2 בפוליסות שונות. או אולי 3 ?

ומה עם מי שאין בבעלותו ביטוח תאונות אישיות עד היום ? זוהי כנראה נקודת הזמן הטובה ביותר לרכוש אחד ועוד במחיר הוגן.

השאר שם וטלפון וקבל תוצאות תוך פחות מ- 24 שעות!

כתבה בוואלה

כמה החיים שלכם שווים ?

יש לכם ביטוח פרטי? אתם משלמים מעל 250 ש"ח בחודש? העדכון האחרון של הפוליסה היה לפני 2019? כדאי מאוד שתמשיכו לקרוא את הכתבה!

קופות גמל

אם אתם חוסכים ומחפשים תכנית חיסכון עם אפיק השקעה נוח ופשוט, שיכול להניב תשואה גבוהה יותר מהריבית בבנק ולשמור על כספכם זמין בכל עת – קופת גמל להשקעה היא המקום בשבילכם.