שמענו

שמעתם?

מדינת ישראל בהודעה: תיקון היסטורי לחוק 190 לפקודת מס הכנסה מעניק הטבה של עשרות אחוזים לבני 60 ומעלה שחסכו מעל 300,000 ₪

שמעתם?

ניצחון לפנסיונרים: תיקון היסטורי לחוק 190 לפקודת מס הכנסה מעניק הטבה של עשרות אחוזים לבני 60 ומעלה שחסכו מעל ל – 300,000 שקלים !

מדינת ישראל מבינה שאפשר גם לתקן. תיקון 190 לפקודת מס הכנסה היא ההטבה הפיננסית המשמעותית ביותר עבור בני 60 + ולאלה הצפויים לצאת לפנסיה בשנים הקרובות שצברו מעל 300 אלף ₪. הטבות מפליגות במיסוי, נזילות מלאה בכספי הקרן והורשה של קופת הגמל. כדאי מאוד לבדוק זכאות על בסיס תיקון 190 לחוק – המשמעות היא אלפי ועשרות אלפי שקלים בשנה בחזרה לכיס הציבור, כפי שצריך להיות.

שוחחנו הבוקר (יום מתחדש) עם בתיה, תושבת נתניה, ואלו הם דבריה לאחר שקיבלה הטבות מס בעקבות תיקון 190:
"בעלי ואני חיים מקצבת הפנסיה שלנו, לא תיארנו לעצמנו שבעזרת התיקון חוק הזה נוכל לחסוך קרוב ל- 100,000 שקלים. אנחנו אזרחים ותיקים כפי שתוכל לראות, משלמי מיסים ועשינו צבא. מדוע לא שמענו על כך עד כה?  הייתי על סף דמעות שהבנתי שיכלנו לפספס את ההטבה. בזכות הכסף שחסכנו קנינו לכל הנכדים שלנו מתנות קטנות, קנינו תרופות נוספות לבעלי. בהזדמנות זו אני מודה לשחף שטיפל בנו ובזכותו הגדלנו את החסכונות שלנו בצורה משמעותית ובכך חסכנו הרבה מאוד כסף "

פורטל החדשות "שמענו" דוגל בצרכן החכם ומפציר בכם אזרחי ישראל – נצלו הזדמנויות והטבות, רק נציין כי הכסף שאתם לא מנצלים (שבסופו של יום שייך לכם) לא הולך למשפחות נזקקות אלא לגופים גדולים שיסתדרו גם בלעדיו.

שמעתם למה פחות ?
טוב, מזל שלפחות אנחנו שמענו.

מדינת ישראל נכנסת לנעלי אזרחיה ומבינה כי בני 60 ומעלה בישראל נמצאים במצב מורכב. בשל כך המדינה יוצאת בצעד ענק לתיקון חוק היסטורי ומעניקה הטבה למשיכת כספי קופות גמל במעמד עצמאי ופקדונות שונים לכל אזרח שעבר את גיל 60 ומקבל קצבה חודשית בת 4,500 ₪ לפחות.
ישנם כמה דרכים שונות לנצל את ההטבה ביניהם קצבה חודשית לכספים המופקדים לתיקון 190 לחוק פטורה ממס או מוטבת במס וגם כמובן משיכת הסכום המלא המתאפשר במסגרת מס של 15% על הרווח הנומינלי במקום 25% על הרווח הריאלי כמו ביתר אפיקי החיסכון.
זהו צעד ענק ומשמעותי לכל בני הגיל השלישי וגם לפני אשר מחזיקים בחסכונות של מעל ל300,000 שקלים ובהתאם לתיקון החוק.

בני 60+? נצלו את הטבת המס המגיעה לכם כחוק

נכון לתאריך 07/03/2021 ניתן לבצע בדיקת זכאות להוזלה.

נהלי משרד האוצר עשויים להשתנות מעת לעת, ולכן איננו יכולים להתחייב על היתכנות בקשות גם בעתיד.

לקבלת חוות דעת ללא כל עלות או התחייבות מאחד ממרכזי הפיננסים הגדולים ביותר אשר עובדים איתנו בשיתוף פעולה לחצו כאן ובתוך פחות מדקה כבר תגלו את הבשורה
בבדיקה שלוקחת פחות מ – 2 דקות תוכלו לגלות האם אתם זכאים לחיסכון על פי תיקון 190 לחוק ובכך להרוויח עשרות ומאות אלפי שקלים בחזרה !

עכשיו תחזיקו חזק ותקשיבו טוב, את הדבר הבא אתם חייבים לשמוע

שרה לוי, בת 67 מבאר שבע אשר שיחררה כספי פיקדון אחרים בנוסף לקצבת הפנסיה שלה והפקידה אותם לתיקון 190 לחוק על פי המלצת היועץ שלנו.
יעקב נעמני, בן 62 מראש פינה אשר מקבל את קצבת הפנסיה שלו וחסך כמיליון שקלים.
מרדכי רוזנפלד, בן 63 מחיפה אשר החזיק בכ- 2 מיליון ₪ בקופות הגמל והפנסיה שלו.
שלושת האזרחים האלו חסכו מעל ל- 500,000 שקלים בכך שנמנעו מתשלומי מיסוי שלא לצורך בזכות הבדיקה שביצעו ובזכות תיקון החוק.

מה לכל בני גילאי ה- 60 מגיעה ההטבה? שאלה טובה

זכאות ההטבה משתנה על פי כמה פרמטרים שונים ביניהם גיל, סכום החיסכון, מיקום החסכונות וסכום הקצבה החודשית.
בבדיקה מהירה שלוקחת פחות מדקה תוכלו לגלות בעצמכם כמה כסף תוכלו להחזיר לעצמכם לכיס.

כבר changing_Num_of_tests אזרחים ביצעו את הבדיקה וחלק ניכר מהם מצאו עצמם חוסכים יחד מיליוני שקלים שהיו הולכים לקופות המדינה ולא לכיס האזרח.

זהו זכות הציבור לדעת ולבדוק.

הבדיקה פשוטה ומהירה, ובסופה תוכלו לדעת האם אתם זכאים להטבת מס 190 או להטבת מס 125 ד', העשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים.

* האמור בכתבה אינו מהווה  ייעוץ פנסיוני ו/או ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ פנסיוני  המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.