רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יועץ משכנתאות פרטי יעשה עבורכם את 3 הדברים הבאים

יונתן שלום
30 במרץ 2021
יועץ משכנתאות פרטי


כולנו אוהבים להיעזר בעצת מומחה בהחלטות היום-יומיות שלנו, אם מדובר בלשאול את המלצר מה הכי שווה להזמין או לתחקר זה מהמשפחה שמבין על טלפון או מחשב חדש. הרצון שלנו להיצמד למי שמבין הכי הרבה הגיונית ולרוב מבורכת, אלא היא נתקלת במספר חסמים לפני הפניה ליועץ משכנתאות פרטי לפני רכישת דירה. 

להרבה אנשים, רכישת דירה היא פעולה מפחידה כי לרוב היא מלווה במשכנתא של מאות אלפים שקלים ולעתים מיליונים. ניתן לגמרי להבין זאת, הרי כמה מאיתנו מומחים בעסקאות מימון? כמה מאיתנו בקיאים בכל הסעיפים, ריביות והתמהילים המרכיבים את משכנתא?
יש לנו כאזרחים הרבה על הראש ולהיכנס לעולם תוכן כל כך גדול ועמוק זו משימה לא פשוטה בכלל.

הבנק, מסתמך על חוסר הניסיון של האדם הלא מיומן ומפנה למשכנתאות פחות אטרקטיביות או בעלות נקודות רווחיות לבנק ופחות למבקש המשכנתא.
יועצי משכנתא טובים דורשים שכר תמורת השירות שהם מציעים, ובצדק. מדובר לרוב באנשים שלמדו, חקרו ומכירים את כל הדקויות והשטיקים של הבנקים והמשכנתאות בישראל (לפחות היועצים שלנו כאלה).

3 הדברים שיועץ משכנתאות פרטי יעשה עבורכם

למרות שאין הגדרה רשמית לתפקיד, יועץ משכנתא אמור להכיר את עולם המשכנתאות על בוריו, להכיר את ההבדלים בין מסלולי המשכנתא השונים, להבין כיצד לבצע תכנון פיננסי נכון, לבנות עבורכם תמהיל מדויק לפי הצרכים שלכם ונכון ולבסוף להשיג לכם את העסקה המשתלמת ביותר בבנק.

יועצי משכנתאות עוברים מבחן של התאחדות יועצי המשכנתאות על מנת להבטיח אנשי מקצוע איכותיים בגלל שהתחום נהיה מעט פרוץ בשנים האחרונות.

תפקידו לדאוג שהעסקה אליה אתם נכנסים נכונה עבורכם מבחינה מימונית, שהרי יכולה להיות הזדמנות נדלנית מדהימה, אבל אם אין לכם את הפרופיל הפיננסי המתאים אליה לא משנה כמה נחשקת היא נראית – היא לא תתאים לכם.
כאן יועץ משכנתאות נכנס לתפקיד ודואג להכניס או להוציא אתכם לעסקאות שמתאימות לכם.

תפקידו השני לדאוג לבנות עבורכם תמהיל משכנתא משתלם ומדויק למצבכם הפיננסי.
חשוב להבין שישנן לא מעט אפשרויות לבנות תמהיל משכנתא, זאת מכיוון שהבנקים בישראל (בשונה מחלק מהבנקים בעולם) מציעים לא מעט מסלולי משכנתא והאפשרויות לשילוב המסלולים הוא גדול מאוד (וזאת מבלי להיכנס למגבלות השונות של בנק ישראל).

ולבסוף, יועץ משכנתאות הוא אדם שילחם עבורכם ויפעל לטובתכם האישית, בהרבה מקרים הוא יצליח להשיג תנאים, הסדרי תשלום ומיסוי לא הייתם משיגים בלעדיו ויצדיקו את מה שתשלמו לו פי כמה מונים.
מעבר לכך, הרבה יועצי משכנתאות עובדים במודל – "לא חסכת לא שילמת" ומחזקים את הכדאיות של שימוש ביועץ משכנתא מקצועי.
תחשבו על זה, גם ככה בתהליך המשכנתא תאלצו לשלם לבעלי מקצוע – שמאי, עורך דין, נוטריון, פתיחת תיק בנק וכו..

כל ההוצאות האלו הן הבסיס ולא מבטיחות לכם כלום, בעוד יועץ משכנתאות זו הוצאה המבטיחה תנאים טובים יותר במשכנתא ובסופו של יום – הוזלה!
בפוסטים רבים אנו חושפים בפניכם את הפרטים ונותנים לכם לקבל את ההחלטה בנוגע למתאים ביותר עבורכם, במקרה זה בחרנו כן להסביר את עמדתנו. 
שימוש ביועץ משכנתאות טוב היא פעולה חשובה, ובדיוק כמו שלא תקבלו החלטה בנוגע לשיניים שלכם לפני פניה לרופא שיניים, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לכם להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

אתם הולכים לקחת משכנתא? תסתכנו ללכת לבד לבנק ולקבל תנאים פחות טובים?
כפי שאמרנו – יועץ משכנתאות לדעתנו הוא בגדר חובה ולא המלצה!

אנחנו נמשיך לעדכן אתכם מדי שבוע במה שכדאי שתדעו,
אם אתם רוצים לדעת איך לשפר את התנאים שלכם 
וללמוד עוד על עולם המשכנתאות – השאירו פרטים בניוזלטר שלנו וקבלו תוכן ומידע איכותי כל שבוע!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת פרטים נוספים

אולי יעניין אותך גם

צור קשר