רוצים לקבל עדכונים חמים על עולמות החיסכון וההשקעות?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משקיע חכם: אלו 5 הסודות להשקעות בבורסה

יונתן שלום
22 במרץ 2021
השקעות


אם עברתם את גיל 50 ומחזיקים מעל לחצי מיליון ש"ח לפחות בהון נזיל או השקעות נזילות, חמשת הדברים הבאים כנראה ישמעו לכם מוכרים מאוד. ואם לא – זוהי נורת אזהרה עבורכם.

לאחרונה, אצל חלקנו תיק ההשקעות רווחי ואפילו רווחי מאוד, משקיע חכם יודע שכנראה יש משקיעים שעשו תשואות חכמות הרבה יותר. לאחר המבחן הקצר שלנו תוכלו לדעת האם גם אתם מבצעים את כל הפעולות הנדרשות לניהול תיק השקעות מעולה.

בסוף, אם תרצו תוכלו להירשם כדי לקבל חוות דעת מקצועית ממיטב המומחים בתחום, כמובן ללא עלות וללא התחייבות (רק לגולשי פורטל "שמענו") ויחד נראה אם גם אתם תוכלו להרוויח הרבה יותר.


ללא הקדמות נוספות, אלו 5 הסודות להשקעות בבורסה:

  1. ממנף כל סיטואציה נכונה – אם הגעת לתשואה של 17% בתיק ההשקעות אז הצלחת להשיג תשואה קרובה לממוצע בשוק בשנתיים האחרונות. הקופות המרוויחות ביותר אגב, הגיעו גם ל-25% ו-30% אחוזי רווח בשנת 2020 בלבד!
  2. מזהה נקודות אדומות – משקיע חכם מבין שאם הקופאית בסופר מדברת על מצב השוק ותיק השקעות – המצב יכול להגיע למקומות אחרים לגמרי בגל של פאניקה או ירידה דרסטית.
  3. רואה את התמונה הכוללת – הוא מבין שקופות הגמל לא בדיוק בעליה של 3% ושלמרות העליה בשוק, מדד השילר (מדד מכפילי הרווח בשוק) לא היה כל כך גבוהה מאז 2008. הוא גם יודע למה זה חשוב שבקרוב הבנק הלאומי של אמריקה יאלץ למצוא פתרון לתקצוב השנה הקרובה.
  4. מזהה שינויים דרסטיים – משקיע חכם רואה את מקרה Gamestop ומבין את המשמעויות העתידיות והיחס למשקיעים פרטיים. הוא מבין מה קורה מתחת לפני השטח ומזהה את הסימנים הבולטים מהתפזרות האפקט של הקורונה ומה המשמעות של זה.
  5. לא מפחד לשאול ולהתיעץ – השוק דינמי ואקטיבי, כושר למידה והתפתחות אישית או פניה לאנשי מקצוע איכותיים מהווים נקודות המפתח בחיזוק, שיפור והגדלת ערך התיק, רק משקיע חכם שיודע לקבל את כל הסיוע הרלוונטי יצליח לזהות את כל הנקודות האדומות לפני שהן הופכות לבעיות של ממש.


משקיע חכם גם יודע שזה משחק של הטווח הארוך. אז אם ככה, מה אלו 15 דקות של שיחת ייעוץ עם מומחה לעומת שנים של השקעה מוצלחת? השאירו פרטים ובואו נדבר שוב בשנה הבאה ונראה האם עברתם את התשואה הממוצעת במשק .

*הנתונים נלקחו מ"אתר הכנסת"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקבלת פרטים נוספים

צור קשר